Брацлавський ліцей №1

смт Брацлав


34

Опис події

"Відома істина проста: людина починається з добра".Ці мудрі слова дуже актуальні в наш час, коли життя набирає стрімких обертів, і ми поспішаємо, не помічаючи тих, хто дуже потребує допомоги та підтримки.
Здобувачі освіти 5-Б класу Брацлавського ліцею#1 про добро та милосердя знають не лише з розповідей і книг, а вони самі виявляють ці найкращі моральні якості в ставленні один до одного.
Влітку цього року стався прикрий і трагічний випадок. Учень 5-Б класу Довбенко Тимур потрапив під колеса автомобіля , коли переїжджав дорогу на електросамокаті, повертаючись з прогулянки. Травми були дуже важкі. На щастя, хлопчик вчасно отримав кваліфіковану медичну допомогу, ефективне лікування в обласній дитячій лікарні. Було проведено декілька складних операцій на черепі.
Зрозуміло, що на проведення хірургічного втручання потрібні не малі кошти. Однокласники Тимура на та їхні батьки одразу відгукнулися на біду, бо чужих дітей не буває. Зібрані кошти передали батькам на лікування. Це були перші кроки на шляху до одужання.
У грудні, напередодні новорічних свят, у Тимура запланована ще одна операція, яка дасть змогу хлопчику повністю одужали та жити повноцінно.
Діти 5-Б класу дуже хочуть, щоб Тимур знову повернувся в колектив, бігав разом з ними на перервах, грав у веселі, рухливі ігри, тому вони виявили ініціативу допомогти родині Довбенків зібрати кошти на операцію. Вони відкладали свої кишенькові гроші. Учителі ліцею також долучитися до збору коштів.
Довбенко Тимур у переддень Святого Миколая їде в лікарню на операцію і вірить, що все буде добре- швидко одужає і повернеться в клас, щоб продовжити навчання разом із друзями.
Допомога- це не лише зібрані гроші, а й радість і надія, яку ми даруємо тим, хто їх потребує найбільше.

Кому допомогли

Довбенку Тимуру, учню 5-Б класу, воїнам АТО, людям похилого віку

  • Кількість участників: 52