Богородчанський ліцей #2

Богородчани


574

Опис події

#ЩедрийВівторокДіти Благодійний марафон у Богородчанському ліцеї.
#ЩедрийВівторок - міжнародний благодійний рух, який є частиною #GivingTuesday. День, який надихає мільйони людей робити добрі справи та популяризувати культуру благодійності. Богородчанський ліцей №2 Богородчанської селищної ради Івано-Франківської області активно долучився до благодійного конкурсу, ініційованого напередодні 30 листопада #ЩедрийВівторок Благодійний Фонд Запорука до Всеукраїнського дня добрих справ. Ключова ідея, яка пропагувалася серед ліцеїстів, - зробити цей світ кращим, милосерднішим , добрішим під силу не тільки дорослим, але й дітям.
#ДоброМаєЗвучатиГолосно ! Про благодійний семиденний марафон (2-10 грудня) у формі благодійних ярмарків учнівська рада «Лідер» Богородчанського ліцею №2 оголосила в соцмережах, на офіційній сторінці ліцею, сторінці учнівської ради в Телеграм та Інстаграм, заохочуючи усіх спільно долучитися до вказаного проєкту. Метою проведення благодійних ярмарків був збір коштів на придбання необхідних продуктів та речей , які будуть адресно передані самотнім стареньким людям і людям з інвалідністю, які проживають в Богородчанах, та дорослим і дітям, які опинилися у складних життєвих обставинах через захворювання.
Результат перевершив очікування. Підсумок благодійного марафону, учасниками якого стали 28 класів ліцею, - 25 тисяч гривень. Та це тільки перший етап доброї справи. На виручені кошти цього тижня сформовано продуктові пакети з крупами, макаронними виробами, олією, маслом, печивом, які ліцеїсти адресно передали самотнім мешканцям нашого містечка. До речі, напередодні найочікуванішого всіма дива Святий Миколай додав у кожен пакунок солодощі та мандарини. З щирими побажаннями добра та здоров’я кошти передано дітям з інвалідністю та дорослим, які потребують підтримки у процесі одужання.
Добру справу зроблено. Щедрі подарунки знайшли своїх адресатів. Тішимося, що стали учасниками кампанії #ЩедрийВівторокДіти та залучили маленьких громадян до благодійності. Дякуємо всім-усім дітям та їх родинам за дієву підтримку та сповнені добротою серця!

Кому допомогли

Передали самотнім мешканцям нашого містечка; дітям з інвалідністю та дорослим, які потребують підтримки у процесі одужання.

  • Кількість участників: 650 ліцеїстів