Ліцей №9 Мелітопольської міської ради Запорізької області

Мелітополь


49

Опис події

Було організовано та проведено 3 заходи
☼ Друге життя речам
У кожного є речі, які чекають свого часу. ЦЕЙ ЧАС НАСТАВ! Долучайся до акції, якщо ти маєш:
• Книги, які перечитав вздовж і впоперек;
• Одяг та взуття з якого виріс;
• Іграшки, які стоять на полиці та сумують без твоєї уваги.
Час дати своїм улюбленим речам друге життя в люблячих руках діток, яким в цьому житті пощастило трішки менше…
☼ Монетні магнати
Конкурс для класів, завдання якого полягає, щоб зібрати якомога важчу дволітрову пляшку копійок. Не має значення, якого номіналу монети, адже великі пожертви робляться маленькими внесками! Важлива тільки вага наповнених пляшок.
☼ Сміливі вчинки вчителів заради голосів
Тут ми пропонуємо вчителям розказати, що найсміливіше вони готові зробити, якщо за них проголосують. Голосування відбувається невеликим благодійним платежем, наприклад, 5-10 грн. Той, хто виграє в голосуванні, виконує завдання, яке пропонував. Це об’єднує та зміцнює дітей і дорослих, та заряджає позитивними емоціями на весь навчальний рік!
Всі зібрані речі та кошти будуть передані в дитячий будинок, адже наближаються новорічні свята і кожен малюк чекає чудо і саме ТИ можеш приміряти роль чарівника та влаштувати свято малечі.
#ЩедрийВівторокДіти — одна з найяскравіших благодійних подій, що відбулася в нашому ліцеї, яка має на меті виховувати цінність допомагати іншим серед молодого покоління та поширювали ідею того, що добро має звучати голосно. Це виявилось дуже успішною ініціативою, адже учні ліцею охоче приймали участь у запропонованих акціях до Дня добрих справ.

То ж, які результати ми отримали?

Результати акції ''Монетні магнати''
° 1 місце 8-Б, вага зібраних копійок 5 кг. 980 г.
° 2 місце 7-А з вагою 2кг. 186 г.
° 3 місце 7-Б вага монет 872 г.

У загальній сумі вага зібраних копійок становила близько 10 кг., а за підрахунками сума зібраних коштів становить понад 600 грн.

Результати акції ''Сміливі вчинки вчителів, заради голосів''
В даній номінації перемогла наша бібліотекарка Катьянова Анастасія Володимирівна, яка зобов'язалася протягом тижня вмикати музику в бібліотеці на перервах.
І остання акція до #ЩедрийВівторокДіти ми досягли своєї мети, та побачили посмішки на обличчі діток, які опинилися у складних життєвих обставинах. На жаль, у зв'язку з епідемічною ситуацією ми змогли привітатись тільки з частинкою вихованців, та вони обов'язково розділять враження з своїми друзями.
Спільними силами в #Ліцей9 зібрали гуманітарну допомогу, нами були передані одяг, книги, різноманітні іграшки, канцелярські приладдя та на зібрані гроші було придбано Wi-fi адаптер для доступу до інтернету в класних кімнатах дитячого притулку.
#УрокДоброти нами засвоєний на відмінно, а тепер залишилося тільки розповісти про свою добру справу, тому що добро має звучати голосно!
Дякую всім, хто долучився до акції та вніс свою лепту в спільну справу, адже без вас всіх ми б не отримали такий результат. Тільки спільними зусиллями ми можемо змінити світ на краще, або хоча б зробити його трішки добрішим!

Кому допомогли

Допомогли притулку для неповнолітніх

  • Кількість участників: https://www.facebook.com/groups/150068745365095/permalink/1517341918637764/. ∆. https://www.facebook.com/groups/150068745365095/permalink/1523252611380028/. ∆.