Комунальний заклад "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів N12 Вінницької міської ради"

Вінниця


188

Опис події

#ЩедрийВівторокДіти12школа
#ДоброМаєЗвучатиГолосно
@GivingTuesdayUA
"Добро робити не боляче..."
Під цим гаслом учнівське самоврядування "PROGRES#12 школи" за підтримки директора, вчительської та батьківської громади влаштували "МАРАФОН ДОБРИХ СПРАВ".
1. Благодійна акція "Янголи добра". За день спільної та організованої роботи зібрати майже 30 тис. грн на лікування онкохворого Владика Семенюка (учня 32 школи). Як? Дуже просто! Бажання, мета та Супер команда...
2. "ДЕНЬ ІМЕНИННИКА" у навчально- реабілітаційному центрі "Гніздечко". Яке ж свято без пирога, кульок і подарунків!?
3. На передовій з COVID-19 першими стоять медики станції швидкої медичної допомоги. Уклін Вам-ГЕРОЇ! Ми вдячні Вам за професіоналізм!
4. Повага та підтримка людей похилого віку-прояв розуміння, що таке "Людяність". Благодійна акція "Долоні" в пансіонаті для осіб з інвалідністю та похилого віку.
5. Кризовий центр "ДІМ МАМА" теж приймав у гості наших учнів. Вони отримали допомогу та гостинці від школярів.
6.Не залишились без уваги і брати наші менші. Притулок " Планета" отримав медичні препарати та харчі, щоб пухнастими були задоволені.
Вперед до "ДОБРих СПРАВ"... Якщо діти можуть, то зможете й Ви...

Кому допомогли

Наші юні волонтери допомогли онкохворому хлопчику з школи 32, Владику Семенюку, зібравши на його лікування більше 30000 тис. Притулку для тварин "Планета", кризовому центру "Дім мама", будинку інвалідів, дитячому будинку "Гніздечко", подякували у вигляді гостинців лікарям ШМД

  • Кількість участників: 20