Будищенський заклад загальної середньої освіти Будищенської сільської ради Черкаської області

с. Будище Черкаський р-н Черкаська обл


119

Опис події

Весь колектив нашої школи прийняв рішення: у нас буде не лише ЩедрийВівторок, у нас буде Щедрий тиждень! Ми всі разом об’єдналися навколо гарної ідеї- допомогти онкохворим діткам, які знаходиться на лікуванні у дитячому відділенні Черкаського онкологічного диспансеру і огорнути турботою і увагою одиноких людей із Будинку пристарілих у селі Лозівок.
Вирішили - зробили!
Всі разом: учні школи, вчителі та працівники навчального закладу, батьки.
Отож, звітуємо!!
У вівторок- середу у нас пройшли благодійні ярмарки. Учні, батьки, вчителі виготовили різноманітні смаколики. З щирими посмішками, вогниками в очах, ентузіазмом і бажанням творити добро ярмаркували наші діти ( варто лише поглянути на світлини).
Актив учнівського самоврядування школи запропонував влаштувати копійкові баталії між класами. Весь тиждень учні наповнювали монетками спеціальні баночки. Сьогодні ми підвели підсумки баталій і привітали переможців - учнів 3- Б класу!!!
А джури Курінь імені Ігоря Момота влаштували для всіх працівників та учнів школи фотоярмарок. На більше ніж 200 світлинах відкарбувалися неповторні миті шкільного життя. Кожен бажаючий мав змогу придбати фото за 10 гривень, 5 із яких буде використано на благодійність. Зароблені кошти у сумі 6557 грн будуть використані на добрі справи

Кому допомогли

Драгоруб Ромчик, йому 10 років. Він із села Соколівка Жашківського району - передали 4500 грн, виготовлені власноруч сувеніри, іграшки, литівки. На 2057 закупили фрукти, солодощі для підопічних Будинку престарілих у селі Лозівок Черкаського району Черкаської області.

  • Кількість участників: 228 учнів, 45 працівників школи, батьки, громада села