ЗЗСО №3

Бердянськ


446

Опис події

Ярмарка за участю учнів початкових класів проводиться щорічно у нашій школі восени та навесні, а також до найвизначніших свят (Масляна, День св.Миколая і т.д.).
Частина зібраних коштів завжди йде на благочинність: допомогу онкохворим дітям нашого міста, малозабезпеченим та багатодітним родинам, а також учнями, які опинились у скрутному становищі, або потребують коштовного лікування.
Останню таку ярмарку було проведено 17.12.21 р. до дня святого Миколая, на якій було зібрано 4495 грн. Їй передувала осіння ярмарка, на якій було зібрано 6012 грн. Кошти з останньої ярмарки підуть на допомогу в лікуванні учню 8-Б класу нашої школи - Кюрчеву Дмитру, який наразі знаходиться в обласній лікарні у м.Запоріжжя. А також будуть закуповані подарунки до новорічних свят малозабезпеченим учнями нашої школи.
З минулорічної ярмарки було надано допомогу онкохворій дівчинці нашого міста - Лізі Стовбун (8 років), та хлопчику- Єхлакову Мирону, (5 років).
До участі у благочинних ярмарках залучаються усі учні 1-4 класів (загалом 16 класів) - близько 500 чоловік. Для цього вони виготовляють власноруч поробки, іграшки, готують випічку та смаколики, які потім виставляються на продаж за символічну вартість. Привчаймо дітей до доброти з наймолодшого шкільного віку.

Кому допомогли

Онкохворим дітям м. Бердянськ: Ліза Стовбун 8 років, Єхлаков Мирон 5 років. На коштовне лікування: учень 8-Б класу ЗЗСО №3 Кюрчев Дмитро. Учні з малозабезпечених та багатодітних сімей ЗЗСО №3 м. Бердянська

  • Кількість участників: 450