ЗЗСО №1

місто Южне, Одеської області.


215

Опис події

ГО #SuperDetka, соціальне шкільне підприємство Open Your Mind та ЗЗСО №1 організували для учнів молодшої школи серію екологічних майстер-класів, в рамках всеукраїнської благодійної акції #ЩедрийВівторокДіти. Яка триватиме до 25.12.2021.
Діти говорили про добрі справи та екологію і як саме вони можуть долучитися вже зараз до збереження природи свого регіону. Говорили про шкоду поліетилену і альтернативу - еко торбинки. Соціальне шкільне підприємство Open Your Mind, яке працює на базі ЗЗСО №1 виготовили еко мішечки, а діти створювали свій неповторний новорічний принт на них. Ці мішечки принесуть новорічний настрій в кожну оселю і стануть першим кроком до використання еко торбини замість пластику у багатьох родинах.

Кому допомогли

Зібрані кошти були розподілені на 2 частини: 1-ша сума (5000) була перерахована на лікування онкохворих діток до фонду "Запорука" 2-га сума (5000) - соціальне шкільне підприємство Open Your Mind та ГО #SuperDetka створили фонд розвитку навчальної програми з Соціального шкільного підприємництва в м. Южне. Кошти будуть іти на підтримку соціальних шкільних проєктів.

  • Кількість участників: 200