Олешівська гімназія з дошкільним відділенням та початковою школою

С.Олеша


1

Опис події

#ЩедрийВівторокДіти @GivingTuesdayUA
"Добро живе в кожному з нас" !
В Олешівській гімназії проходила благодійна акція "Подаруй дитині радість"
Немає в світі дитини, яка б в очікуванні свята не мріяла про щось особливе. Хіба можливо описати ту трепетну радість, коли дитина розгортає гарно запакований подарунок? Чи заглядали Ви у ту мить в дитячі очі?
На жаль, є багато родин, що через фінансові труднощі не можуть дозволити своїм дітям багато чого. Саме тому на допомогу приходять небайдужі люди, які розуміють, що бажання творити добрі справи живе глибоко в кожного з нас.
З перших днів грудня в гімназії розпочалась благодійна акція «Подаруй дитині радість », метою якої став збір подарунків дітям , які у надійних руках Волонтерського руху "Добро іде далі" - Карітас Чортків !
Учні разом з своїми батьками та вчителі активно збирали подарунки!
2 грудня 2021 року діти отримали подарунки, серед яких були м’які іграшки, настільні, розвиваючи ігри, книжки, одяг та фрукти !
Слова подяки волонтерів даного закладу не залишили байдужим жодного і ще раз довели, що навіть невелика допомога, може стати однією з найбільших радостей у житті дітей.
Пам’ятайте, відчути себе у ролі справжнього чарівника може кожен. Для цього варто лише подарувати частинку своєї любові і турботи дітям, адже радісний дитячий сміх дорожчий за всі скарби на світі!
Напередодні Дня Святого Миколая бажаємо Вам маленького дива та здійснення найпотаємніших мрій.

Кому допомогли

Дітям Карітас Чортків

  • Кількість участників: 35