Калинівська ЗШ І-ІІ ст. - філія КЗ "Первозванівське НВО"

с. Калинівка


116

Опис події

30 листопада учні Калинівської школи вперше прийняли участь в міжнародні ініціативі #ЩедрийВівторокДіти в рамках глобального руху #ЩедрийВівторок (#GivingTuesday), з метою популяризації благодійності та формування культури добрих справ та допомоги онкохворим дітям.
У нашій школі були організувані "благодійний ярмарок" (де продавалися смаколики та дитячі поробки (листівки до нового року та мило ручної роботи)), та "безпрограшна лотарея " (діти обирали повітряну кульку в якій подарунком була якась річ: маска, блокнот, гребінець...; або заохочення в навчанні: додаткові бали до зароблених оцінок, зарахування нормативу з фізичної культури, не виконання домашнього завдання, отримання 10 балів за вірш який потрібно було вивчити на пам'ять...).
В результаті ми зібрали 1020 гривень, найактивнішими були учні початкових класів у продажі смаколиків.
Окрема хочу відзначити ученицю 8 класу - Алєксєєву Зоряну, яка перебуваючи на дистанційному навчанні (самоізоляція) передала смаколи для ярмарки!
P.S.: "ТВОРІТЬ ДОБРО, БО МИ ТОГО ВАРТІ!!!" (саме під таким гаслом в нас проходив Щедрий Віторок)

Кому допомогли

Зібрані кошти були перераховані на рахунок Міжнародного благодійного фонду "Янголи життя" Фонд допомоги онкохворим дітям, на допомогу Каніщевій Наталії, 16 років (жителька с.Гаївка, Первозванівської ОТГ), діагноз: ЛЕЙКЕМІЯ (рак крові). Наталіє є жителькою нашої територіальної громади (сільської ради), тому ми обрали саме її.

  • Кількість участників: 65