Комунальний заклад Лелюхівський ДНЗ "Колосок"

с. Лелюхівка Новосанжарського району Полтавської області


2

Опис події

В Лелюхівському ДНЗ "Колосок" відбувся захід під назвою "Доброта врятує світ", присвячений Міжнародному дню людей з обмеженими фізичними можливостями.
Головна ідея: донести до дітей розуміння поняття "людина з обмеженими фізичними можливостями"; пояснити причини виникнення проблем зі здоров'ям даної категорії людей; наголосити на тому, що ставлення до таких людей повинне бути особливе.
Мета: прищеплювати у дітей почуття допомоги та доброго ставлення до слабшого; залучати дітей до добрих справ; організувати дітей, батьків, педагогів до участі у благодійній акції "Відчуй себе чарівником" по збору подарунків для особливих дітей Полтавщини від ГО "Взаємодія А.В.".
Під час проведення заходу діти переглянули виставу "Цілюща травичка", танцювали руханки та переглянули відео презентацію про роботу інклюзивних груп закладу " Наші особливі діти". Нашою дружньою садовою родиною ми зібрали цілу скриню подарунків для особливих дітей: солодощі, канцтовари, сувеніри, іграшки та багато іншого. Акція буде тривати до 30 грудня.

Кому допомогли

Дітям з обмеженими фізичними можливостями.

  • Кількість участників: 52+20 педагоги та батьки.