Білозірський ліцей- опорний заклад загальної середньої освіти Білозірської сільської ради Черкаського району Черкаської області

с. Білозір'я Черкаського району Черкаської області


369

Опис події

Опис проведеного заходу.
У Білозірському ліцеї до Всеукраїнського дня добрих справ у рамках глобального руху Giving Tuesday за співпраці Благодійного фонду «Запорука» 30 листопада у всіх класах пройшов УРОК ДОБРОТИ. Наша благодійність була спрямована дітям що перебувають на лікуванні у Черкаському обласному онкологічному диспансері, дітям Черкаського будинку дитини та дітям із обмеженими можливостями нашого освітнього закладу. Ми передали листи підтримки, малюнки та фрукти хворим діткам. Зібрали грошову допомогу для 5-річного хлопчика (7000 грн.), який готується до пересадки кісткового мозку та для діток з обмеженими можливостями нашого освітнього закладу (3619 грн.). Учні принесли багато книг, пазли, розмальовки, настільні ігри для наповнення Скриньки хоробрості онкохворим діткам та діткам з обмеженими можливостями. Для Черкаського будинку дитини зібрали 2770 грн., закупили та відвезли необхідні продукти та канцтовари.
Потурбувалися і про друзів найменших: годівнички вже зручно розмістилися на шкільних деревах, безпритульні собачки отримали свої гостинці.
Поповнили фонд шкільної бібліотеки книгами (акція "Подаруй книжку"), а шкільну їдальню вітамінами (збір фруктів та овочів).
У Благодійний фонд "Таблеточки" зібрали 379,50 грн.(монетки по 25 коп.).
Допомогли хворіючим однокласникам (і фінансами, і добрим словом). Їм зараз особливо потрібна наша увага, підтримка і турбота.
Щира подяка усім небайдужим, хто підтримав учнів Білозірського ліцею та хворих діток. Бажаємо Вам та усім людям МІЦНОГО ЗДОРОВ'Я та Божого благословіння на добрі справи. Хай удача завжди буде з Вами!
Дякуємо #ЩедрийВівторокДіти, що запалив нас своєю Добротою та жагою до Доброчинності. Хай у Вас завжди все вдається. Добра Вам, сил, енергії та вдалих проєктів! Діткам, що борються зі страшною недугою, Божої ласки та швидкого одужання! Думками, серцем і молитвами ми з Вами!

Кому допомогли

Допомога дітям, що перебувають на лікуванні у Черкаському обласному онкологічному диспансері, дітям Черкаського будинку дитини, дітям з обмеженими можливостями, тваринам, пташкам та один одному.

  • Кількість участників: 500